Bújj be biztonságos buborékjainkba, és élvezd felhőtlenül a határok nélküli focizást! Borítsátok fel egymást, engedjetek az óriás borulásoknak, és juttassátok célba a focilabdát hatalmas nevetések közepette!
Mondhatjuk, hogy a buborékfociban szinte nincsenek is szabályok: az egyetlen, ami közös benne a focival, hogy a kapuba kell juttatni a labdát. Viszont hogy az lábbal, fejjel, kézzel (vagy bármilyen egyéb testrésszel) történik-e, az már csak a játékosok kreativitásán és ügyességén múlik.
A folyamatos játékot egyedül a gól szakítja meg, amelyet egy, a vízilabdás „ráúszáshoz” hasonló „ráfutás” követ sípszóra. Ettől eltekintve a játékvezető nem állítja meg a játékot, még lökdösődés esetén sem – ami itt nem is szabálytalanság, hanem inkább elvárt viselkedésforma. 😉
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a buborékfoci az egyik legbiztonságosabb extrém sport a világon. Extrém, mert hatalmas adrenalinfröccsöt ad, jól átmozgat és nagyokat lehet benne borulni és borítani; és mindezek ellenére biztonságos, mert egy óriási buborékban vannak a játékosok, amely térdtől fejbúbig védi őket. Így új értelmet nyer a labdarúgás, és garantált, hogy a megmozgatott izomcsoportok között a rekeszizmok is erősen fognak dolgozni.
Arra a kérdésre, hogy ki játszhat buborékfocit, egészen egyszerű a válasz: szinte mindenki! Többféle méretű buborékjaink vannak, így az alsó korhatárt a (nagyjából) 8 éves gyerkőcök jelentik, felső korhatár pedig nincs! Egyedül a 115 kg feletti testsúly az, ami megálljt parancsolhat a részvételnek. Fiúk és lányok, férfiak és nők pedig egyaránt élvezik a felhőtlen ütközést buborékfocizás közben, a fiús szülinapok mellett számos lányos zsúrt is megszerveztünk már, és a legénybúcsúkon túl lánybúcsús csapatokhoz is volt már szerencsénk. Azt pedig, hogy a csapatépítőkön milyen élvezettel lökik fel a női dolgozók a főnöküket, már nem is taglalnánk.